Juniorka dostala v Jihlavě čtyřku

10.03.2003 / SCM

Juniorka dostala v Jihlavě čtyřku Druhý zápas druholigového jara fotbalistům SK Sigma Olomouc B hrubě nevyšel. Juniorka hrála v Jihlavě a na vlastní kůži se přesvědčila o tom, že tým z Vysočiny pod vedením trenéra Romana Pivarníka neprohrává. Zápas pro Hanáky začal smolně, když v první minutě po prvním rohu prohrávali jedna nula. Jihlava - Olomouc B 4:0 (1:0) Dvě přesně mířené střely v úvodu obou poločasů rozhodly o jihlavském vítězství. Nejprve hned v první minutě poslal domácí fotbalisty do vedení Kaplan a v 55. minutě se trefil Hošťálek, který pak přidal ještě dva góly. Trenér Roman Pivarník tak ještě ve svém novém působišti nepoznal hořkost porážky. Sehranějším dojmem působila Jihlava, jejíž útočníci i po vedoucím gólu častěji ohrožovali olomouckou branku. V 17. minutě spálil olomoucký Ševela obrovskou šanci vyrovnat, když šel sám proti brankáři Vorlovi, ale nepřekonal ho. Juniorka i ve druhém poločase pokračovala ve snaze o vyrovnání. Jenže rychle dostala druhou branku a pak stažení hry na tři beky zkusila risknout pokus o zvrat. Když po hodině hry Hošťálek přidal třetí domácí branku, Olomouc rezignovala a do konce utkání už žádnou slibnou akci nepředvedla. Naopak to byl znovu Hošťálek, který v 75. minutě dovršil hattrick. Branky: 55., 63. a 75. Hošťálek, 1. Kaplan. Rozhodčí: Královec - Lhoták, Damková. ŽK: Krajčovič, Čep, Glos (všichni Olomouc B). Diváci:1680. Sigma B: T. Černý - Škerle (58. Schulmeister), Čep, Hudec, Glos - Mazouch (65. Kobylík), Ševela, Macháček (8. Krajčovič), Krpec - M. Hubník, Vyskočil. Trenér Zdeněk Psotka. Zdroj: Olomoucký den