Juniorka dostala v Opavě tři góly

02.10.2010 / B tým

Třetiligovému béčku SK Sigma Olomouc se zápas 10. hraného kola MSFL nevyvedl. Juniorka prohrála v Opavě nula tři. V prvním poločase měl za hosty dvě veliké šance útočník Michal Ordoš, ale skórovat se podařilo domácím. Po přestávce musela Sigma dohánět dvoubrankové manko. Změnit to mohl Kalas, jehož bomba skončila na břevně. Osmnáct minut před koncem definitivně rozhodl třetí domácí brankou útočník Klesnil, který je v Opavě na hostování právě z SK Sigma. Opava – SK Sigma Olomouc B 3:0 (2:0) Branky: 22. Halaška, 45. Knapp, 72. Klesnil. Rozhodčí: Kondler - Trávníček, Krasula SK Sigma B: Šustr - Koutný, Kalas, Murin, Machalický - Tomeček (85. Nekuda),Šindelář, M. Pospíšil (64. Nepožitek), Vašíček (25. Chlebek) - Ordoš, T. Pospíšil. Trenér Augustin Chromý.

Béčko začalo letní přípravu remízou s OpavouBéčko začalo letní přípravu remízou s Opavou
| 11.07.2020
Zpět v tréninku je i béčkoZpět v tréninku je i béčko
| 08.07.2020
B-tým si poradil s HolicíB-tým si poradil s Holicí
| 16.06.2020
Další výhra v přípravě. B-tým porazil UničovDalší výhra v přípravě. B-tým porazil Uničov
| 13.06.2020
Béčko zvítězilo v ŠumperkuBéčko zvítězilo v Šumperku
| 05.06.2020
B-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil NešporB-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil Nešpor
| 02.06.2020
Béčko v přípravném utkání porazilo HFKBéčko v přípravném utkání porazilo HFK
| 25.05.2020
Trenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybíTrenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybí
| 29.04.2020
B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3
| 07.03.2020
Trenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnějšíTrenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnější