Juniorka hrála s Mostem bez gólů

18.03.2003 / SCM

Juniorka hrála s Mostem bez gólů Fotbalisté SK Sigma Olomouc B podruhé na jaře v domácím prostředí remízovali. Po plichtě tři tři s Opavou hráli tentokrát nerozhodně nula nula s Mostem. Juniorka sahala po třech bodech a měla k nim hodně blízko. Ale v 68. minutě kopl Petr Kobylík penaltu jen do břevna. SK Sigma Olomouc B - Most 0:0 Domácím chyběli dva hráči standardní sestavy. Obránce David Čep nenastoupil pro zraněné koleno, další zadák Tomáš Glos zase nemohl hrát pro karetní trest. Ale místo nich přišli juniorce pomoci áčkaři Urbánek s Putíkem. Na těžkém terénu měli první dvě brankové příležitosti hráči Sigmy. Ve 26. minutě Krajčovič hlavou pro rohovém kopu minul. Ve větší šanci se ocitl osm minut před pauzou Urbánek. Naběhl si na dlouhý míč do ohně, ale střela mu sklouzla a brankář Kýček ji lapil. Za to hosté se v první půlce nedostali k ničemu, improvizovaná, leč pozorná obrana Sigmy je k ničemu nepustila. Možná i proto vystřídali hosté Koubka Salákem, kterému krátce po přestávce moc nechybělo k úvodní brance zápasu. Ale střílel vedle. V 68. minutě poslal Kobylík výborným kolmým míčem vpředu Schulmeistera. Ten se zbavil obránce a když dělal kliku brankáři, byl podražen. Juniorka dostala výhodu pokutového kopu, ale Kobylíkova střela jen třela břevno. V 76. minutě se domácím povedl další překvapivý výpad. Krpec sám postupoval směrem k bráně, jenže z hranice pokutového území vystřelil hodně vedle. Hned z protiútoku juniorka podruhé zapomněla na Saláka, ale naštěstí pro ni i druhá šance hostí prosvištěla mimo bránu. Rozhodčí: Dvořáček. ŽK: Ševela - Kýček.Diváci: 345. Sigma B: Kjučukov - Jordánek, Hudec, Krajčovič, Škerle - Urbánek (46. Krpec), Ševela, Prekop, Vyskočil (86. Mazouch) - Putík (46. P. Kobylík), V. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 15. března 2003