Juniorka hrála se Zlínem B nerozhodně

13.03.2011 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc odehrálo místo nedělního oběda na hřišti v Olšanech přípravný zápas proti Zlínu B. Utkání skončilo nerozhodně, ale mnohem více šancí měla juniorka Modré laviny. Oběma soupeřům utkání posloužilo především k tomu, aby byli v akci hráči, kteří nebyli tolik vytíženi v předchozích mistrovských zápasech áček. V domácím dresu mimo dalších hráčů prvoligového týmu nastoupil i útočník Jakub Petr, který se po únorovém zranění dostává zpět do potřebné pohody. Juniorka Sigmy byla celé utkání lepší a měla více šancí. Jenže dvacet minut před koncem inkasovala lacinou branku. Ale to už mohl být stav jiný a veselejší v její prospěch. Tutové šance měli Navrátil (2x), Petr nebo Chlebek, Nekuda trefil břevno. Nakonec se domácí dočkali vyrovnávací branky, v 85. minutě se po rohu Pospíšila prosadil hlavou Chlebek. „Bylo to svižné utkání, hrálo se nahoru dolů. Soupeř dal stejně jako my do hry hráče z prvního týmu. Byli jsme fotbalovější a lepší v kombinaci, škoda neproměněných šancí,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. Další přípravný zápas hraje juniorka doma proti Novému Jičínu v sobotu 19. března od 10.30. SK Sigma Olomouc B – Zlín B 1:1 (0:0) Branka Sigmy: 85. Chlebek. SK Sigma B: Blaha – Hála, Koutný, Hajčík, Machalický – T. Přikryl, M. Pospíšil, Tomeček (78. Plšek), Petr (75. Chlebek) – Jerome (60. Nekuda), Navrátil. Trenér Augustin Chromý. Foto: Honza Pořízek