Juniorka jasně přehrála Jihlavu

03.09.2012 / B tým

Zápas šestého kola Juniorské ligy vyšel týmu SK Sigma Olomouc na jedničku s hvězdičkou. Naše juniorka si doma na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu přesvědčivě poradila s Jihlavou, vyhrála 4:0. A to mohli být hosté rádi, že jenom. Po úvodních oťukávacích dvaceti minutkách domácí dvakrát rychle udeřili. Ve 20. minutě procpal balon do vápna Falta a Schmidt se trefil přesně k tyčce. Za dvě minuty přiťukl po rohu hrudí Soušek míč Svozilovi, jehož bombu tečoval do protipohybu brankáře Texl. A bylo to 2:0, prakticky rozhodnuto. Na hosty se pak valil jeden útok za druhým, mohli být rádi, že nakonec dostali už jen dvě branky. Ve 33. minutě domácí zapresovali, Houska vybojoval míč, hned vysunul Schmidta, který znovu mířil dobře. A devět minut po přestávce se trefil hlavou po rohu Soušek. „První branky jsme dali možná trošku šťastné. Potom už se naši techničtí hráči dostali na koně, mohli jsme hrát náš fotbal a měli další a další akce,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc jun. – Jihlava jun. 4:0 (3:0) Branky: 20. a 33. Schmidt, 22. Texl, 54. Soušek. Rozhodčí: Proske. ŽK: Můčka, Chlebek, Bernard - Sodomka. Diváci: 136. SK Sigma: Reichl – Texl (83. Přikryl), Svozil, Soušek, Falta (61. Můčka) – Hladík (71. Chlebek), Habusta, Houska, Machalický – Pančochář (77. Bernard), Schmidt (53. A. Ševčík). Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly