15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka jasně přehrála Příbram

08.08.2013 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc ve 4. kole Juniorské ligy doma jasně přehrála Příbram a zvítězila 3:0. Branky dali Michal Stříž, Tomáš Langer a Aleš Nešický. Výraznou herní převahu měla Sigma od prvních minut. Z mnoha vyložených šancí proměnila jen tři. V 9. minutě se trefil Stříž, ve 36. přidal poté, co Schmidt vymotal celou obranu, střelou do šibenice druhý gól Langer. V 59. minutě zamířil hezky k pravé tyčce Nešický. Hosté mohli být rádi, že dostali jenom tři branky, Sigma další šance nevyužila, čtyři minuty před konce trefil Fišer břevno. „Mám samozřejmě radost. Je to pro mě historický úspěch, protože jsem poprvé vyhrál,“ řekl trenér Radim Kučera. „Bylo to výborné, jsem spokojený. Dostali šanci zase další kluci, hráli výborně, jsem maximálně spokojený. Konečně nám to vyšlo i gólově,“ podotkl. SK Sigma Olomouc jun. – Příbram jun. 3:0 (2:0) Branky: 9. Stříž, 36. Langer, 59. Nešický. Rozhodčí: Nenadál – Kordula, Dohnálek. ŽK: Nešický, Soldát, Dušek, Viták. Diváci: 75. SK Sigma jun.: Reichl – Vavřík, Kotouč, Svozil, Můčka – Stříž (71. Hladík), Weinlich (36. Kubeček), Nešický, Richter, Langer (57. Fišer) – Schmidt (77. Holub). Trenéři Radim Kučera a Augustin Chromý. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc