Juniorka jede dál, vyhrála v Líšni

07.04.2012 / B tým

Jarní výherní série týmu SK Sigma Olomouc B pokračuje. V 19. kole MSFL juniorka vyhrála v Líšni. První branku dal stoper Roman Ješko, druhou útočník Michal Ordoš. Béčko přenocuje na prvním místě tabulky, jestli tam zůstane, to ukážou zítřejší zápasy. Facebook SK Sigma Olomouc Papírovým favoritem byla Sigma a začala to postupně naplňovat. Skórovat mohl ve více případech A. Ševčík, ale první půle skončila bez branek. Stav se měnil šest minut po pauze, stoper Roman Ješko opět potvrdil, že dokáže také dávat góly. Druhou branku přidal v 68. minutě po Plškově přihrávce Michal Ordoš. Líšeň – SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:0) Branky: 51. Ješko, 68. Ordoš. Rozhodčí: Krasula - Duda, Vojkovský. ŽK: Malík - Machalický, Přikryl. Diváci: 370. SK Sigma B: Blaha – F. Přikryl, Dreksa, Ješko, Machalický - Pančochář, Nepožitek, Ordoš (88. Habusta), Plšek, Tomeček (81. Falta) - A. Ševčík. Trenér Martin Kotůlek. Fotbalová škola Romana a Michala Hubníka

Béčko zvítězilo v ŠumperkuBéčko zvítězilo v Šumperku
| 05.06.2020
B-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil NešporB-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil Nešpor
| 02.06.2020
Béčko v přípravném utkání porazilo HFKBéčko v přípravném utkání porazilo HFK
| 25.05.2020
Trenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybíTrenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybí
| 29.04.2020
B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3
| 07.03.2020
Trenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnějšíTrenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnější