Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Juniorka jen remizovala ve Slavičíně

18.05.2011 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc ve vloženém 17. kole MSFL nenavázala na dobré výsledky z předchozích zápasů. Béčko na půdě v tabulce beznadějně posledního Slavičína jen remizovalo. Juniorka po prvním poločase vedla, když se z přímého kopu trefil Nuc. Domácí se podařilo vyrovnat tři minuty před koncem. "Hrálo se na ne příliš kvalitním terénu, nedalo se kombinovat, což škodilo nejen nám, ale i domácím. Hrát na tom fotbal nešlo z obou stran. Utkání se mi nelíbilo, nebyl to fotbal. Hráči se ovšem i těmto podmínkám musí přizpůsobit, bohužel se tak u všech nestalo," řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý. Slavičín – SK Sigma Olomouc B 1:1 (0:1) Branky: 87. Országh - 31. Nuc. SK Sigma B: Lovásik - Hajčík, Ulma, Koutný, Machalický - Chlebek (87. Vavřík), Nuc, Štětina (76. Nešický), Nekuda (46. Rolinc), Tomeček - Doležal. Trenér Augustin Chromý.

Béčko vstoupilo do jara vítězněBéčko vstoupilo do jara vítězně
| 18.03.2017
Chromý: Cíl máme pořád stejnýChromý: Cíl máme pořád stejný
| 16.03.2017
Sigma B generálku jasně vyhrálaSigma B generálku jasně vyhrála
| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick