Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Juniorka na jaře konečně vyhrála

10.04.2004 / A tým

V jedenadvacátém kole druhé fotbalové ligy se naše juniorka dočkala prvního jarního vítězství. Na Andrově stadionu nastoupila proti Mostu. Domácí po poločase nad soupeřem z horní poloviny tabulky vedli, když v 37. minutě skóroval Vojtěch Schulmeister. Čtyři minuty po přestávce přidal druhou branku Michal Hubník a vypadalo to na poklidnou cestu za vítězstvím, ale hosté začali zlobit a byli nebezpeční. Pozorná defenzíva juniorky ale Mostu dovolila jen jeden gól. SK Sigma Olomouc - FK Siad Most 2:1 (1:0) Branky: 37. V. Schulmeister, 49. M. Hubník - 76. Boček. Rozhodčí: Adam - Míka, Marada. ŽK: Kjučukov, Jordánek, Prekop, Krpec - Páleník, Piilař, Macek, Boček. Diváků: 273. Sigma B: Kjučukov - Jordánek, Škerle, Krajčovič, Stoklásek - Prekop, Rýdel, Ševela, J. Černý (83. Kobylík) - V. Schulmeister (46. Krpec), M. Hubník (86. Pulkert). Trenér Zdeněk Psotka.

Pět hráčů SK Sigma na zkouškách v klubech druhé ligyPět hráčů SK Sigma na zkouškách v klubech druhé ligy