BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka na Letné splnila bodový plán

18.05.2003 / SCM

Juniorka na Letné splnila bodový plán Se záměrem získat alespoň jeden bod odjížděli do Prahy k utkání proti béčku Sparty hráči juniorky SK Sigma Olomouc. Druholigové derby béček se hrálo na Letné, kvalitní terén umožnil oběma týmům kvalitní fotbal, kterému chyběly pouze branky. Sparta Praha B - Sigma Olomouc B 0:0 Návrat sparťanského záložníka Miroslava Baranka na fotbalové trávníky po dlouhodobé pauze způsobené zraněním při autohavárii byl hlavní událostí zápasu, gólů se však diváci nedočkali. Největší šanci utkání, které se hrálo na hlavním letenském hřišti, měl dvě minuty před poločasem právě Baranek, ale netrefil branku. Bulharský gólman Hanáků Kjučukov obstál i při dalších čtyřech příležitostech domácích, které měli Dort, Michal Zelenka a Holenda. Dort, který deset minut po přestávce nahradil Baranka, vystihl špatnou malou domů olomouckých zadáků, ale nedokázal zakončit. Kjučukov tak stejně jako na druhé straně Špit udržel nakonec čisté konto. Sparťnský brankář Špit měl notnou dávku štěstí při tutových šancích Kobylíka a Macháčka. Kobylík na něj zkoušel vyzrát střelou z deseti metrů, ale trefil jej pouze do nohou. Stejně dopadl i Macháček po přihrávce Pulkerta. I on, v pádu, trefil jen nohy domácího gólmana. Další vylouženou šanci hostům zhatila obrana. Schulmeister přihrával Kobylíkovi. Ten měl před sebou už pouze prázdnou branku, ale v poslední chvíli mu ukopl míč od nohy Abanda. Rozhodčí:Peřina. Bez karet. Diváků: 325. Sigma B: Kjučukov - Jordánek, Krajčovič, Hudec, Glos - Mazouch, Rýdel, Macháček (78. M. Ekwueme), Pulkert (87. Čep) - P. Kobylík, Rojka (46. V. Schulmeister). Trenér Zdeněk Psotka. Zdroj: čtk

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala