Juniorka na úvod sezony porazila Pardubice

08.08.2004 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc vstup do nové sezony zvládal výborně. Svěřenci trenéra Zdeňka Psotky jasně přehráli Pardubice a s lepší koncovkou mohli vyhrát klidně o šest branek. SK Sigma Olomouc B – Pardubice 2:1 (0:0) V prvním poločase byli lepší Pardubičtí a dostali se také do brankových příležitostí. V úvodu střelu Kaciáně reflexivně vyrazil brankář Černý, Bakeš pak mířil zblízka hlavou vedle a v závěru poločasu pěknou střelu Bukače z dálky opět zlikvidoval Černý. Hned po přestávce zatáhl míč po pravé straně Janotka, obrana hostů odvrátila míč jen k nabíhajícímu Glosovi, který z hranice šestnáctky trefil levý horní roh branky. Minutu nato si na kolmou přihrávku Janotky naběhl Prekop, obešel gólmana Šimona a střelou do prázdné branky zvýšil. Hra soupeře se pak rozpadla, domácí se lehce dostávali za obranu, v soubojích s brankářem Šimonem však neuspěli dvakrát Michal Hubník, V. Schulmeister ani Glos. Ve druhé minutě nastavení pak přišel trest, když po centru Eismanna Bukač hlavou snížil. Branky: 46. Glos, 47. Prekop - 90.(+2) Bukač. Rozhodčí: Kovařík. ŽK: Rýdel, Stoklásek - Palát, Němeček. Diváci: 330. SK Sigma: Černý - Kopecký, Komárek, Škerle, Glos - Janotka, Prekop (83. P. Kobylík), Rýdel, Stoklásek - V. Schulmeister (90. Vepřek), M. Hubník (68. J. Schulmeister). Trenér Zdeněk Psotka.