SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka na závěr podzimu vyhrála

19.11.2012 / B tým

V posledním utkání podzimní části Juniorské ligy porazil tým SK Sigma Olomouc doma České Budějovice 3:2. Jednogólová prohra je pro hosty milosrdná, pokud by domácí proměnili jen polovinu šancí, mohli vyhrát tak o deset. Favoritem zápas byli domácí. A hned od úvodu si začali vytvářet tlak i šance. Jenže když se netrefili Hladík ani Plšek, přišel první protiútok hostů a hned z toho byl gól. Tlak Sigmy byl potom drtivý, přicházela jedna šance za druhou, ale budějovický brankář stále odolával. Srovnáno bylo ve 29. minutě. Schmidt byl faulován brankářem a nařízenou penaltu proměnil Plšek. Druhá půlka začala podobně jako ta první. Sigma zahodila vyložené šance a hosté se naopak po brejku střelecky prosadili. A naše juniorka musela dohánět. Tentokrát to netrvalo dlouho. Za dvě minuty vybojoval důrazný Schmidt balon nad obráncem, přihrál před bránu a na Hladíkovu bombu gólman neměl. Sigma dál bušila do Budějovic, ale gólem neskončily ani střely Housky nebo Plška po krásných akcích. Vyšlo to patnáct minut před koncem. To míč po uatovém vhazování prodloužil Šindelář a Texl dorazil na tři dva. SK Sigma Olomouc jun. – Č. Budějovice jun. 3:2 (1:1) Branky: 29. Plšek (pen.), 55. Hladík, 75. Texl - 5. Vaněk, 53. Repa. Rozhodčí: Nenadál – Paták, Antoníček. ŽK: Můčka – Zeba, Čadek. Diváci: 120. SK Sigma: Reichl – Texl, Svozil, Ješko, Můčka – Zahradníček (74. Falta), Šindelář, Nešický (46. Houska), Plšek (90. F. Přikryl), Hladík (67. Pančochář) – Schmidt (85. A. Ševčík). Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick