Juniorka naposledy doma vyhrála

30.10.2011 / B tým

V posledním domácím zápase podzimu porazila juniorka SK Sigma Olomouc Hulín rozdílem dvou branek. Béčko zvítězilo 3:1, dva góly vsítil útočník Zdeněk Klesnil. Motokáry Olomouc v novém stylu Hned od první minuty byli domácí aktivnější, vytvořili si tlak a dost šancí. Ujala se až ta ve 26. minutě, to se prosadil hlavou po centru Přikryla Klesnil. O deset minut později skóroval Klesnil znovu, tentokrát po centru Machalického zleva a nohou. Krátce po pauze se trefil tvrdou ranou k tyčce Laciga a hosté mohli mít naději. Vydržela jim do 65. minuty. V té se hlavou trefil Hála a výsledkem tři k jedné už zápas skončil. „První poločas byl z naší strany asi nejlepší, jaký jsme dosud v průběhu soutěže předvedli. Nejdříve jsme pohrdli třemi čtyřmi vyloženými šancemi, nakonec jsme dvě proměnili. Soupeř ukázal svoji kvalitu, ale zasloužili jsme si vyhrát,“ řekl trenér SK Sigma B Václav Jílek. SK Sigma Olomouc B – Hulín 3:1 (2:0) Branky: 26. a 36. Klesnil, 65. Hála - 48. Laciga. Rozhodčí: Adámková – Sedlář, Podaný. ŽK: Jerome, Bernard, Machalický - Barcuch, Ševela, Václavíček. Diváci: 140. SK Sigma B: Šustr – Hála, Štětina, Ulma, Machalický - Přikryl (83. Vavřík), Bernard (73. Nešický), Nepožitek, Pančochář - Klesnil, Jerome (86. J. Hořava). Trenér Václav Jílek. Hulín: Dubec – Barcuch, Dostál, Zlámal (32. Matějka), Mršťák, Dvořáček - Otruba (67. Rokos), Laciga, Pacl (82. J. Pospíšil) - Ševela, Václavíček.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly