Juniorka nedala šance a prohrála

12.09.2010 / B tým

Docela smolný zápas odehrálo v 6. kole Moravskoslezské fotbalové ligy béčko SK Sigma Olomouc. Naše juniorka měla v duelu proti Frýdku-Místku více vyložených šancí než její soupeř, ale proměnila jen jednu. Domácí tým inkasoval dvě poměrně laciné branky a na bodový zisk nedosáhl. Juniorka se do zápasu dostávala trošku pozvolněji, možná i proto měli první šanci hosté. Brankář Šustr byl ovšem připraven a střelu zblízka kryl. Ve 22. minutě však inkasoval, z téměř třiceti metrů vystřelil Kerbr a Šustr si mohl bohužel na vlastní kůži vyzkoušet, jak umí míče ve vzduchu zaplavat. O deset minut mohlo být srovnáno, Murinova střela šla ale naštěstí pro hosty nad. Tři minuty před koncem poločasu trefil Martin Pospíšil z přímého kopu břevno. Po přestávce už měli více ze hry domácí. Frýdek přimáčkli a rychle se měnil stav. V 54. minutě vysunul krásnou přihrávkou M. Pospíšil Tomečka, který z úhlu skóroval. Další tutové domácí šance potom neproměnili Chlebek nebo Nekuda. A pro béčko to byla velká smůla, jelikož sedm minut před konce se podařilo hostům dohrát brejk a vstřelit vítěznou branku. „Co se týče bojovnosti, tak nemůžu hráčům vytknout nic. Snažili se, ale bohužel jsme své šance na rozdíl od soupeře neproměnili. Na mladých hráčích je ale vidět, že se zlepšují zápas od zápasu,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Frýdek-Místek 1:2 (0:1) Branky: 54. Tomeček – 22. Kerbr, 83. Literák. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: Tomeček – Hrdlička, Staněk, Literák, Soukup. Diváci: 140. Sigma B: Šustr – Koutný (84. Vavřík), Soušek, Murin, Hála – Tomeček, M. Pospíšil, Šindelář, Chlebek – Nekuda, T. Pospíšil (22. Nepožitek). Trenér Augustin Chromý.