Juniorka neměla s Duklou problém

19.08.2013 / B tým

V 6. kole Juniorské ligy si tým SK Sigma Olomouc poradil doma hladce s pražskou Duklou. Hanáci měli celé utkání výraznou převahu, hosté mohli být rádi, že prohráli jen o tři branky. V úvodu zápasu se domácí tým chvíli sehrával, ale pak na hřišti jasně dominoval. Hostům dělalo celých devadesát minut velké potíže poradit si s napadáním a rychlostí hráčů Sigmy. Hanáci poprvé udeřili ve 21. minutě, kdy se po centru Stříže trefil hezky z malého vápna Holub. O šest minut později donutili domácí hosty k chybě v rozehrávce a Stříž dával do prázdné na dva nula. A tři minuty před přestávkou pláchl po pravém křídle Stříž, povedenou přihrávkou našel nabíhajícího Langera a bylo to tři k nule. V 59. minutě poslal Langer do vápna Holuba, který se zbavil stopera a přidal čtvrtou branku Sigmy. Sedmnáct minut před koncem se hostům podařilo snížit, ale prohra o tři branky je pro ně milosrdná. "Utkání se nám myslím povedlo. Prvních patnáct minut si to muselo trošku sednout, sestava spolu hrála poprvé. Potom už jsme se začali prosazovat, kvalita vyzněla jasně pro nás. Kluci si s chutí zaběhali a zastříleli, byl to dobrý zápas," řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc jun. – Dukla Praha jun. 4:2 (3:0) Branky: 21. a 59. Holub, 27. Stříž, 42. Langer – 73. Toman. Rozhodčí: Orel – Arnošt, Řezníček. ŽK: Seibert – Juroška. Diváci: 80. SK Sigma jun.: Chvěja – Sukup, O. Ševčík (78. Štěrba), Richter, Hýbl – Hladík (62. Fišer), Kubeček (46. Seibert), Kalvach (68. P. Ševčík), Langer – Holub, Stříž. Trenéři Augustin Chromý a Radim Kučera.