Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Juniorka nestačila na Uničov

25.02.2007 / B tým

Druholigová juniorka SK Sigma Olomouc má za sebou další ne právě povedený zápas. Dnes prohrála v Uničově s účastníkem třetí ligy. Uničov – SK Sigma Olomouc B 4:2 (2:0) Béčko po prvním poločase prohrávalo o dvě branky, ale mohlo to být i o víc. Krátce po změně stran snížil po rohovém kopu Šalamoun. Vyrovnat mohl Řehák, jenže ve dvou vyložených šancích nebyl přesný. Další dvě branky pak přidal Uničov. Osm minut před koncem fauloval Mazouch ve vápně Řeháka a sám postižený pokutový kop proměnil. Branky: 3. Stoklásek, 25. Masopust, 61. Látal, 69. M. Večeřa – 56. Šalamoun, 82. (pen.) Řehák. SK Sigma B: Černý – Kopecký, Plánička, Král, Hrdlovič – J. Schulmeister (40. Lukšík), Nepožitek, Šalamoun, Řehák – Horák, Hrubý (46. Zdráhal). Trenér Jiří Balcárek.

Juniorská liga rozlosována, Sigma začne dvakrát venkuJuniorská liga rozlosována, Sigma začne dvakrát venku