Juniorka neveze z Brna ani bod

11.03.2007 / B tým

Stejně jako prvoligový tým Sigmy dopadla i druholigová juniorka. Jaro zahájila porážkou. Navíc na půdě konkurenta v bojích o záchranu v druhé nejvyšší soutěži. FC DOSTA Bystrc – SK SIGMA Olomouc „B“ 2 : 0 (2 : 0) Souboj dvou sestupem ohrožených týmů vyhrála domácí Bystrc. Tým, vedený bývalou dlouholetou oporou Sigmy, Oldřichem Machalou, se uklidnil hned úvod utkání. Stejně jako áčko i béčko Sigmy tak inkasovalo hned v první pětiminutovce. Domácí Belej se trefil z přímého kopu k tyči Černého branky. I nadále měli domácí tlak, ten však vedl jen k dvanácti rohovým kopům. V samém závěru 1. poločasu zvýšil střelou Smutný. Svěřenci trenéra Chromého začali hrát aktivně až ve 2. poločase, střelecky se však prosadit stejně nedokázali. Bystrc: Hrubý - Houšť, Schuster, Vojtíšek, Kasálek - Hlavatý (83. Logara), Nechvátal, Bajer, Belej (87. Krejčíř) - Smutný, Bielik (73. Mrázek). Trenér: Oldřich Machala Olomouc B: Černý (46. Švéda) - Kopecký, Barcal, Bodeček, König - Řehák (46. Chmelíček), Šalamoun, Král, Nepožitek (73. Hrdlovič) - Petr, Horák. Trenér: Augustin Chromý Branky: 2. Belej, 43. Smutný. Rozhodčí: Douda - Novák, Lakomý. ŽK: Hlavatý, Kasálek, Nechvátal - Kopecký, Šalamoun. Diváci: 690.