SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka podlehla Blšanům

22.04.2007 / B tým

V bojovném utkání plném osobních soubojů měli domácí dostatek šancí, aby rozhodli o výsledku už do přestávky. Jediný gól ale vstřelil až ve 39. minutě Smejkal po zpětné přihrávce Rosenda. Za dvě minuty se autor gólu ocitl v ještě lepší pozici po nahrávce Kožíška, ale přestřelil prázdnou branku, ve 45. minutě trefil zblízka jen břevno a v úvodu druhé půle jeho sólo kryl brankář Vojáček. Hanáci vyrovnali v 58. minutě poté, co si Hořava pohrál s domácími obránci. Už za čtyři minuty ale důrazný Argentinec Rosendo vrátil Blšanům vedení. Obránci za překonaným brankářem zasáhli míč až za brankovou čarou. Hned po rozehře podržel domácí gólman Svoboda, jehož nedokázal překonat Petr a v 67. minutě spálil další možnost na vyrovnání Nepožitek střelou vedle. Branky: 39. Smejkal, 62. Rosendo - 58. Hořava Rozhodčí: Adam Žluté karty: Rosendo, Zachariáš, J. Novotný - Stroupek, Hořava, Řehák, Šedivý Olomouc B: Vojáček - Kopecký, Bodeček, Šedivý, Stroupek (46. Hrdlovič) - Šalamoun, König, Hořava, Petr - Nepožitek (75. J. Schulmeister), Chmelíček (9. Řehák)

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick