Juniorka podlehla doma Třinci

04.09.2006 / B tým

V 5. kole II. ligy ČMFS podlehla domácí juniorka Sigmy hostujícímu Třinci 0 - 2. Za příjemného letního počasí předvedli domácí hráči divákům nepříjemný šok. "Náš výkon měl k fotbalu daleko," musel na tiskovce po utkání přiznat domácí trenér Jiří Balcárek, jehož tým nastoupil s hráči A týmu v základní sestavě. Již v 6. minutě chyboval Tomáš Lovásik. Dlouhý centr Kluze podcenil, míč se odrazil od tyče a dobíhající Maceček rozvlnil síť poprvé. Kdo čekal obrat, nedočkal se. Ani ve hře, ani ve výsledku. "Vyhráli jsme zaslouženě, měli jsme ještě další tři brankové příležitosti," mohl vesele hodnotit utkání hostující trenér Hajný. Hosté měli po celé utkání převahu a tu korunovali v 81. minutě druhou brankou. Byl to opět Karel Maceček, bývalý hráč Sigmy, který proměnil své sólo a z úhlu překonal Lovásika podruhé. Diváci: 478 Sestavy: Sigma "B": Lovásik - Kopecký (46. Řehák), Komárek (C), Krajčovič, Barcal J. - Schulmeister J. (75. Šalamoun), Janotka, Kobylík, Melinho - Peška (29. Hrubý), Schulmeister V. Trenér: Jiří Balcárek Třinec: Vreštiak - Martinčík, Čelůstka, Brezničan, Vavruša - Cieslar (C), Kořínek (77. Miko), Malíř, Ceplák - Maceček (86. Szmek), Kluz (61. Lasota). Trenér: Pavel Hajný

Souhrn podzimní části sezóny B-týmuSouhrn podzimní části sezóny B-týmu
| 04.12.2019
B-tým na závěr podzimu nestačil na HlučínB-tým na závěr podzimu nestačil na Hlučín
| 16.11.2019
B-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFLB-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFL
| 20.10.2019
Další výhra pro B-tým, z Dolního Benešova veze tři bodyDalší výhra pro B-tým, z Dolního Benešova veze tři body