Juniorka podlehla v derby HFK

27.08.2006 / B tým

Druholigové derby mezi HFK Olomouc a juniorkou Sigmy tentokrát vyznělo lépe pro holické mužstvo. Úvod zápasu se Sigmě nevydařil. Již ve 14. minutě se kopala penalta proti Tomáši Lovásikovi po stažení Kropáčka Jiřím Barcalem. Z nařízené penalty sám faulovaný hráč poslal domácí celek do vedení. Juniorka se snažila vyrovnat, ale všechny útoky končily před šestnáctkou soupeře. Druhou branku přidali domácí čtyři minuty před přestávkou, když po rychlém protiútoku překonal Lovásika Spáčil. Druhý poločas změnu nepřinesl. Sigma si přes územní převahu nedokázala vybojovat brankové příležitosti a soupeř hrozil z protiútoků. V závěru utkání pak zahrozili opět domácí, když Kropáček po sólu přehodil vyběhnuvšího Lovásika, ale míč skončil na břevně. Úder na 3-0 pak přišel deset minut před koncem. Juniorka Sigmy chybovala v obraně a Kropáček do prázdné branky pečetil skóre. HFK Olomouc - SK Sigma B 3-0 (2-0) Olomouc B: Lovásik - Kopecký, Bodeček, J. Barcal, König (46. J. Schulmeister) - Janotka, Král, Šalamoun, Hrdlovič - Hrubý (75. Fiala), Lička (59. Řehák). Trenér: Balcárek.

Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý