Juniorka podlehla Znojmu

13.09.2008 / B tým

V 6. kole MSFL přivítala juniorka Sigmy na Andrově stadionu tým Znojma. Diváci viděli celkem šest branek. Po vyrovnaném remízovém prvním poločase však ve druhé části hry domácí inkasovali dvě branky po dalekonosných střelách a prohráli 2 – 4. SK Sigma Olomouc „B“ – 1. SC Znojmo 2 – 4 (2 – 2) Kdo přišel o chvíli později, neviděl úvodní branku utkání. Hned ve 2. minutě fauloval Bodeček v pokutovém území, vysloužil si žlutou kartu a pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Minarech, 0 – 1. O chvíli později mohl srovnat hlavou Dreksa, ale v dobré pozici přestřelil. Další šance se diváci dočkali až ve 21. minutě, ale Kováče vychytal domácí gólman Bárta. Na druhé straně si podobně vedl Doležal. Ve 34. minutě tvrdě pálil Minarech, ale Bártu nepřekvapil. Ve 36. minutě vyrovnal z přímého kopu excelentním kopem Štěpán, 1 – 1. Ve 41. minutě však hosté opět vedli, když standardku usměrnil hlavou Šuráň. V poslední minutě poločasu vyrovnal Jurkič, který hlavou dorazil střelu Pospíšila, 2 – 2. Ve 2. poločase mnoho šancí k vidění nebylo. Gólově se mohl jako první prosadit hlavou Doležal po standardní situaci Štěpána, ale jeho pokusu chyběl důraz. V 76. minutě napřáhl z veliké dálky Yonov a trefil přesně k tyči, 3 – 2. Bárta se natahoval marně. Domácí se snažili, ale tlak potřebný k vyrovnání si nevytvořili. Již v nastaveném čase vypálil další dalekonosný projektil Veselý a pečetil vítězství hostujícího týmu na 2 – 4. Ve slibné střelecké pozici se objevil ještě domácí Michalčák, ale minul branku Znojma. Hostům tak k výhře stačily ve druhém poločase dvě střely na branku. Branky: 36. Štěpán, 45. Jurkič - 2. Minarech (p.k.), 41. Šuráň, 76. Yonov, 90. Veselý Rozhodčí: Jahoda – Dudek, Dorušák Delegát: Matyáš ŽK: Bodeček, Nepožitek, Stroupek, Volf – Podzemský, Švarc Diváci: 117 Sestava SK Sigma „B“: Bárta – Nuc, Dreksa, Bodeček, Stroupek – Štěpán (79. Klesnil), Volf (K, 70. Jančík), Nepožitek, Jurkič – Pospíšil (59. Michalčák), Doležal. Trenér: Jiří Balcárek Nenastoupili: Blaha, Štětina, Javůrek, Neoral Sestava 1. SC Znojmo: Hrubý – Švarc, Yonov (K), Mička, Šuráň – Lacko (81. Jaroš), Veselý, Podzemský (87. Vavřík), Belej – Kováč, Minarech (75. Pleš). Trenér: Michal Sobota Nenastoupili: Uchytil, Šebela