Juniorka porazila béčko Žiliny

26.07.2009 / B tým

Fotbalisté třetiligového béčka SK Sigma Olomouc sehráli v rámci letní přípravy tentokrát mezinárodní utkání. Na tréninkovém hřišti v areálu Androva stadionu nastoupili v sobotu 25. července dopoledne proti Žilině B. Domácí tým utkání vyhrál 4:2. Juniorka se v utkání proti týmu, který hraje třetí nejvyšší slovenskou soutěž, dlouho trápila v koncovce. Vyšlo to až ve 43. minutě, kdy se zpoza šestnáctky trefil Šichor. Sedm minut po přestávce zvýšil Jan Schulmeister na dvougólový rozdíl. Jenže pak defenziva domácích chybovala a Žilina dokázala srovnat. V 82. minutě přidal třetí branku trefou z pokutového kopu nařízeného za ruku Jan Schulmeister, o šest minut později uzavřel skore zápasu dorážkou Němčák. Trenér juniorky Augustin Chromý i přes vítězství moc radost neměl. „Spokojený nejsem, mrzí mě ty dvě zbytečné branky, které jsme inkasovali. Je to příprava, takže jsem střídal i hráče z obrany, ale přesto bychom se neměli dopouštět takových chyb, jaké jsme předvedli,“ řekl Chromý. SK Sigma Olomouc B – Žilina B 4:2 (1:0) Branky: 53. a 82. (pen.) J. Schulmeister, 43. Šichor, 88. Němčák. SK Sigma: Blaha – Koutný, Murín (46. Ulma), Hajčík (65. Vala), Machalický (46. Kazár, 76. Koutek) – J. Schulmeister, Šichor (62. Němčák), Nuc, Navrátil (46. Pulkert), Kučera (55. Chlebek) – Nekuda (61. Michalčák). Trenér Augustin Chromý.