Juniorka porazila Blšany

18.09.2006 / B tým

V 7. kole II. ligy napodobila juniorka domácí Sigmy A tým a také zvítězila. Tým z Blšan porazila 3 – 1. SK Sigma Olomouc „B“ – FK CHMEL Blšany 3 – 1 (1 – 1) Během dvou dnů viděli příznivci Sigmy dvě vítězství svých barev. Zatímco v nedělním utkání se diváci bavili, to dnešní mnoho fotbalové krásy nenabídlo. Zejména 1. poločas byl neustále přerušován hvizdem rozhodčího po křiku hráčů. Do vedení šli hosté zásluhou Psohlavce již v 9. minutě. Zaváhání Krajčoviče nedokázal brankář Černý napravit a ušmudlaný míč doputoval do olomoucké sítě, 0 - 1. Domácí vyrovnali až v závěru poločasu. V 39. minutě hostující brankář Rada sice vyrazil střelu Janotky, na dorážku Hrubého již ale nestačil, 1 - 1. Ve 2. poločase se obraz hry zlepšil. Hosté několikrát zahrozili, když využívali především zaváhání domácí obrany. Domácí brankář Tomáš Černý však další branku za svá záda nepustil. Naopak se gólově prosadili domácí. Nejprve v 69. minutě Šalamoun hlavou po standardní situaci Janotky, 2 – 1 a v 84. minutě z pokutového kopu Kobylík. Sestava Sigmy: Černý Kopecký, Komárek (K), Krajčovič, Hrdlovič Král, Janotka, Šalamoun, Kobylík (90. Řehák) Schulmeister J. (14. Hrubý), Chmelíček (30. Lička) Trenéři: Augustin Chromý, Jiří Balcárek Diváků: 411 ŽK: Komárek, Hrdlovič, Krajčovič