Juniorka porazila Rosice

01.04.2012 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc porazila ve druhém jarním kole Moravskoslezské fotbalové ligy doma Rosice 3:2 a posunula se na druhé místo v tabulce. Záložník Jakub Plšek dal dvě branky, třetí přidal Jan Navrátil. Zápas pro zranění nedohráli Vít Štětina a Václav Koutný. Vstup do utkání měla juniorka výtečný, v 6. minutě se prosadil Plšek a bylo to 1:0. Z vedení se Sigma neradovala dlouho, za dalších šest minut hosté srovnali po rohovém kopu. A za dalších šest minut už to bylo zase veselejší, vedení na domácí stranu strhl Navrátil. Ve 22. minutě se zranil záložník Štětina a musel střídat, deset minut před pauzou musel pro zranění odstoupit i stoper Koutný. V 59. minutě po centru Habusty zleva přidal třetí domácí gól Plšek. Zdálo se být rozhodnuto, ale v 65. minutě dali hosté kontaktní gól. Jednogólový náskok už si béčko pohlídalo. „Čekal jsem, že budeme aktivnější, prosadíme se více jeden na jednoho. Soupeř nám dal gól po rohu, pak potrestal naši chybu, jinak toho moc neměl. Umíme hrát lépe, bylo tam zbytečně moc ztrát, herně to může a musí být ještě lepší. Je mi líto Víti Štětiny, jestli to budou zkřížené vazy, z toho jsem smutný. Je to kapitán, opora, hrál dobře,“ řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. SK Sigma Olomouc B – Rosice 3:2 (2:1) Branky: 6. a 59. Plšek, 18. Navrátil – 12. Živný, 65. Podzemský. Rozhodčí: Vostrejž – Šenkýř, Buček. ŽK: Podzemský. Diváci: 80. SK Sigma B: Blaha – F. Přikryl, Koutný (35. Ješko), Mena, Machalický – Tomeček (89. Chlebek), Navrátil, Štětina (24. Habusta), Plšek, Pančochář – A. Ševčík. Trenér Martin Kotůlek. Rosice: Lengál - Vítámvás, Živný, Pšíkal, Dufek (87. Kubec) - Látal, Malata, Šustr (65. Selinger), Krhút - Podzemský, Odehnal.