SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka porazila Zábřeh jedna nula

30.07.2001 / SCM

Juniorka porazila Zábřeh jedna nula Druholigové béčko SK Sigma Olomouc si ze soustředění v České Vsi odskočilo k přípravnému zápasu se Zábřehem do Brníčka. ZÁBŘEH – SK SIGMA OLOMOUC B 0:1 (0:0). Domácí tým v prvním poločase dobře bránil, inkasoval až pět minut po přestávce. To Laštůvkova tečovaná střela z přímého kopu skončila v síti. Béčku Sigmy se pomalu krátí soustředění.„Ještě v pátek potrénujeme a pak už se vracíme domů. V neděli potom hrajeme s Vítkovicemi,“řekl trenér Sigmy B Zdeněk Psotka.„Utkání proti Zábřehu bylo ovlivněno ne moc dobrým terénem, Zábřeh hrál, hlavně v prvním poločase, dobře, byl důrazný, agresivní. Alespoň si kluci znovu začali zvykat na těsnější kontakt s protivníkem,“dodal Psotka. Branka:50. Laštůvka. Sigma B: Vojáček – Veseslský (65. Škerle), Hudec, Macháček (46. Látal), Škerle (46. Mi. Vyskočil) – Ševela (46. Svobodoa), Večeřa (46. Laštůvka), Mazouch, Štrbík (65. Knop) – Chmelíček (46. Řehák), Knop (46. Ma. Vyskočil). TrenérZdeněk Psotka. Olomoucký den, 13. 7. 2001