Juniorka porazila Zlín B

24.01.2007 / B tým

První dvě přípravná utkání má za sebou druholigová juniorka SK Sigma Olomouc. V neděli svěřenci kouč Jiřího Balcárka prohráli s Frýdkem-Místkem, dnes porazili Zlín B. SK Sigma B - Fr.- Místek 0:2 (0:0) Rozhodčí: Chytil. Sigma B:1. poločas: Švéda - Juřátek, Hudec, Plánička, Hložánka - Bernard, Šalamoun, Nepožitek, Pobucký - Řehák, Lička. 2. poločas: Kameník - Kopecký, Hudec, Plánička, Hložánka - Roupec, Volf, Nepožitek, Pobucký - Lukšík, Hrubý. Trenér: Jiří Balcárek. SK Sigma Olomouc B – Zlín B 3:1 (0:1) Branky: Lička, Řehák, Volf. Rozhodčí: Vysloužil. Sigma B: Černý – Roupec (46. Hajčík), Zdráhal (46. Plánička), Hudec, Hrdlovič – Bernard, Lukšík, Nepožitek (46. Volf), Řehák – Hrubý, Fiala (46. Lička). Trenér Jiří Balcárek. Další utkání hraje juniorka v sobotu na umělé trávě od 13 hodin proti Bystrci.