Juniorka převálcovala Liberec

10.09.2012 / B tým

V 7. kole Juniorské ligy hrál tým SK Sigma Olomouc doma proti Liberci. Juniorka Modré laviny vyhrála po výborném výkonu 4:0. Hosté mohli být rádi, že dostali jenom čtyři, dvakrát jim pomohla tyčka, další tutové šance Sigmy nebyly využity. Po pár minutkách se Sigma rozjela a čekalo se na to, kdy dá první branku a pak přidá další. Chvíli to trvalo. V 11. minutě byl sám před brankářem Schmidt, ale pálil jen do něj, stejně jako minutu poté po rohovém kopu Texl. Gól nebyl ani přihrávky Habusty, po které se skluzem na malém vápně natahoval Schmidt. Ve 28. minutě trefil Pančochář tyčku, vzápětí ránu Falty se štěstí vytáhl gólman na roh. Potom už se poprvé měnil stav. Po rozehrání rohu centroval zleva Pančochář a míč zapadl k zadní tyčce. Čtyři minuty před koncem zvýšil po přihrávce Habusty Schmidt. Ten se při zakončení zranil a musel střídat. Místo něj nastoupil A. Ševčík. A měl hned v úvodu poločasu tutovku. Trefil jen gólmana, vyražený balon pak poslal Hladík vysoko nad odkrytou bránu. Liberecké šance nezmiňujeme, žádné totiž nebyly. Naopak domácí měli stále hlad po dalších brankách. V 67. minutě Houska prošel ve vápně přes tři protihráče, míč se dostal k A. Ševčíkovi, který tvrdou ranou trefil přesně. Čtvrtou branku dal znovu A. Ševčík. Po libereckém kopu od branky vrátil hlavou na polovici hostů balon Soušek. Ševčík vyhrál běžecký souboj se stoperem a prostřelil vybíhajícího gólmana. Pátý kus už nepadl, i když k němu bylo blízko, když sedm minut před koncem trefil Rolinc dělovkou zdálky tyčku. nová šála v e-obchodě Original1919.cz, tuto šálu můžete zakoupit na této adrese anebo při utkáních na východní tribuně u vstupu do sektoru S „Hráči určitě nemají pocit, že to bylo snadné, není jednoduché být stále aktivní, snažit se hrát. Fotbalově jsme soupeře porazili, co je potěšitelné. Kluci se pořád nabízeli, hráli, to se mi líbilo. Chtěl bych je pochválit, jsem rád, že jsme ve dvou domácích zápasech získali šest bodů,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc jun. – Liberec jun. 4:0 (2:0) Branky: 67. a 72. A. Ševčík, 29. Pančochář, 41. Schmidt. Rozhodčí: Matějek – Tacina, Antoníček. Diváci: 130. SK Sigma: Reichl – Texl, Svozil, Soušek, Můčka – Hladík (73. Rolinc), Pančochář (81. Machalický), Habusta (84. Nešický), Houska, Falta (60. Chlebek) – Schmidt (46. A. Ševčík). Trenér Augustin Chromý. Liberec: Kolář - Butenin, Denis, Benýšek, Soběslav, Drobílek, Daniel (73. Dydovicz), Jánošík (71. Lukes), Leibl (62. Šulc), Černý (54. Bouška), Isaac.