Juniorka přišla v poslední minutě o výhru

15.03.2004 / B tým

Výtečným výkonem dali v 17. kole druhé ligy zapomenout na debakl s Mladou Boleslaví fotbalisté SK Sigma Olomouc B. Juniorka hrála v sobotu dopoledne v Praze se Spartou B. A hanáčtí mladíci předvedli dobrý výkon. Byli lepší, vedli, měli více šancí, ale nakonec přišli v poslední minutě o vítězství. Sparta Praha B - SK Sigma Olomouc B 1:1 (0:0) Olomoucká rezerva dlouho sahala na Letné po výhře. V poslední minutě však Sparta B zásluhou střídajícího Kučery vyrovnala. Úvod patřil domácím, několikrát zahrozil Malchárek. Hanáci se dostali do šancí až před přestávkou, ale Prekopa vychytal sparťanský gólman Grigar. Gólu se hosté dočkali chvíli po změně stran, když se za obranu zaběhl Michal Hubník a propálil brankáře. Pojistit olomouckou výhru mohl dvakrát po brejku Krpec, ale sparťanské béčko podržel opět Grigar. V úplném závěru vyrovnal po rychlé akci Kučera. "Chtěli jsme venku bodovat, ale hlavně po Mladé Boleslavi opět převést svoji hru, získat zpět sebevědomí a předvádět dobrý fotbal. Což se nám povedlo. Mohli jsme i vyhrát, šance na to byly, ale domácí brankář Grigar nás vychytal," řekl našemu listu trenér SK Sigma Olomouc B Zdeněk Psotka. Branky: 90. Kučera - 50. M. Hubník. Rozhodčí: Gruber. ŽK: Jordánek, Škerle, Kobylík (všichni Olomouc). Diváci: 127. Sigma B: Kjučukov - Jordánek, Škerle, Krajčovič, Švrčina - Krpec, Rýdel, Prekop, Stoklásek (80. Vepřek) - Kobylík (87. Jorda), M. Hubník. Trenér Zdeněk Psotka.