Juniorka prohrála s Holicí

09.03.2005 / B tým

Fotbalisté druholigového béčka Sigmy si místo víkendového prvního jarního mistráku, když jejich zápas v Pardubicích byl odložen, zahráli včera přípravný zápas s 1. HFK Olomouc. SK Sigma Olomouc – 1. HFK Olomouc 1:3 (0:1) V prvním poločase mohl nejprve ztrestat chybu HFK v obraně Vacek, ale gólman Ondrůšek se překvapit nenechal. Stejně jako na druhé straně brankář Černý po tutové hlavičce Kropáčka. Ten ale na Černého přece jen vyzrál, když přesnou ranou zakončil svůj průnik ve 44. minutě. Sedm minut po přestávce zvýšil po centru Spáčila a následném centru Vyskočil. Juniorka korigovala v 64. minutě, kdy špatnou malou domů Lukáška vystihl Šultés a přehodil brankáře. V poslední minutě utvrdil výhru HFK svým druhém gólem v utkání Kropáček. Juniorce střetnutí obstaralo naplnění zápasového rytmu přes odložené ligové kolo. „Nám se zápas vůbec nepovedl, už potřetí za sebou hrál špatně střed zálohy, který nebyl dobrý ani v defenzivě ani v útoku. Doufám, že se hoši rychle proberou a v utkání proti Kroměříži budou hrát tak, jak mají,“ řekl trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Sigma má hrát utkání 17. kola 2. ligy doma proti Kroměříží v pondělí od 14.30. „Jestli se bude hrát nebo ne, to zatím nevím. Uvidíme, jaké bude počasí,“ podotkl Psotka. Branky: 64. Šultés – 44. a 90. Kropáček, 52. Vyskočil. Rozhodčí: Peřina - Vaculík, Sedláček. Sigma B: Černý (46. Blaha) – Kopecký, Škerle, Komárek (75. Prekop), Stoklásek – P. Kobylík, Rýdel, Prekop (73. Roupec), Janotka (64. Fiala) – Šultés, Vacek (46. Roupec). Trenér Zdeněk Psotka.

Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý