Juniorka prohrála s Vítkovicemi

27.05.2006 / A tým

Ve 29. kole II. ligy ČMFS prohrála juniorka Sigmy ve Vítkovicích. Vítkovice si brankami Černého, Kušníra, Třasáka a konečným vítězstvím 3:0 přiblížili naději hrát druhou ligu i v příštím ročníku. Až do 53. minuty přitom byl zápas naprosto vyrovnaný, pak ale domácí využili výhody, kterou jim rozhodčí ponechal po Hubníkově ruce v pokutovém území, a Kušnír zvýšil na rozdíl dvou gólů. Vítkovice - Olomouc B 3:0 (1:0) Hanáci se o přijatelnější výsledek připravili jednak vlastními chybami v rozehrávce, ale hlavně vyloučením Vojtěcha Schulmeistra v 39. minutě. V deseti hráčích pak neměli proti domácím fotbalistům, na kterých byla vidět velká vůle po vítězství, šanci na úspěch. Branky: 45. Černý, 53. Kušnír, 86. Třasák. Rozhodčí: Čecháček. ŽK: Vojáček, M. Černý, Brezničan - R. Hubník, Rýdel, V. Schulmeister, Špiláček. ČK: 39. V. Schulmeister. Diváci: 490. Vítkovice: Kello - M. Černý (81. Hejdušek), Derych, Opršal, Vojáček - Kušnír, Švec, Knapp, Třasák - Kunc (84. Kaloč), Rygel (39. Brezničan). Olomouc B: T. Černý - Kopecký, Komárek, R. Hubník, Vepřek (65. J. Barcal) - Janotka, Rýdel, Špiláček (68. Šultes), Pulkert - V. Schulmeister, J. Schulmeister