Juniorka prohrála v Břeclavi

30.03.2008 / B tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc B v 18. kole MSFL prohráli v Břeclavi 0:1. Jediná branka zápasu padla v 70. minutě do sítě hosté. ještě předtím ale útočník juniorky Zdeněk Klesnil trefil tyčku. Mnoho šancí v utkání k vidění nebylo. Hosty mohl poslat po přestávce do vedení útočník Klesnil, ale trefil pouze tyčku. Rozhodla 70. minuta a rána domácího Ondřeje Pokorného z přímého kopu. Míč se po letu z téměř čtyřicet metrů odrazil od břevna směrem k brankové čáře, ale pak už ne do sítě. Pomezní rozhodčí ale signalizoval, že balon přešel celým obvodem brankovou čáru, takže gól platil. „Bylo to utkání bez šancí. Břeclav neměla žádnou, my jen jednu, ze které dal Klesnil tyčku. Takže rozhodl gól negól. Nevím, jestli to byla branka nebo ne, ale rozhodčí ji uznali,“ řekl trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Stejně jako po remíze 1:1 v předchozím utkání doma se Slováckem B neměl mnoho důvodů ke spokojenosti. „U některých hráčů nejsou individuální výkony na potřebné úrovni. Znovu se nedokázali prosadit krajní záložníci. Nedokážou přejít jeden na jednoho ani poslat kloudný centr ze strany,“ podotkl Balcárek. Břeclav – SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0) Branka: 70. Pokorný SK Sigma B: Bárta – Ulma, Dreksa, Komárek, Volf (85. Nekuda) – Nuc, Nepožitek, Rýdel, Štěpán – Klesnil, Pospíšil (69. Michalčák)

Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý