Juniorka prohrála v Budějovicích

10.06.2013 / B tým

Poslední utkání sezony juniorka SK Sigma Olomouc prohrála. V Českých Budějovicích nastoupila s převážně dorosteneckou sestavou, přesto byla lepší, měla dost šancí, ale když proměnila jen jednu a dva góly dostala, žádný bod za to nebyl. Na konečném třetím místě pro Sigmu to ovšem nic nezměnilo. V týmu Hanáků nastoupil slovenský zadák Lukáš Beňo (1989), který je v SK Sigma na zkoušce. Juniorka měla špatný začátek a od první minuty prohrávala. Za dalších šest srovnal po přihrávce Danise Vichta. Ve 25. minutě šli domácí po standardce znovu do vedení. Pak měla Sigma dostatek šancí, ty největší Chorý, Richter nebo Žák, ale když je nedala, na bodový zisk nedosáhla. „Ta zbytečná rychle inkasovaná branka v podstatě rozhodla. Nastoupilo za nás osm dorostenců, opět to pro ně byla dobrá škola, osahali si v závěru sezony vyšší soutěž. Jen škoda, že tam nebylo více soustředění, domácí měli dvě šance, dali dvě branky, my jsme ty svoje neproměnili. Ale to je fotbal. Kluci se snažili, podali dobrý výkon, prohráli jsme si to sami,“ řekl trenér Jiří Derco. Č. Budějovice jun. – SK Sigma Olomouc jun. 2:1 (2:1 Branky: 1. Vaněk, 25. Novotný – 7. Vichta. Rozhodčí: Jech – Kotalík, Pečenka. SK Sigma: Neuer – Beňo, Ješko (46. Hlavica), O. Ševčík, Můčka (41. Machalický) - Danis (67. Bača), Richter, Kalvach (62. Bzirský), Vichta - Chorý, Žák (75. Schmidt). Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly