1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka prohrála v Jablonci o penaltu

01.08.2012 / B tým

V 1. kole Juniorské ligy hrál tým SK Sigma Olomouc v Jablonci. Naši mladíci tam vedli, ale nakonec prohráli brankou z pokutového kopu za údajnou ruku. Ve 12. minutě rozehrál Můčka přímý kop a Svozil poslal hlavou Sigmu do vedení. Do kabin šli Hanáci s náskokem jedné branky. Přišli o něj v deváté minutě druhé půle po brejku. V 65. minutě domácí proměnili pokutový kop nařízený za údajnou ruku. V závěru i přes šance na obou stranách další branky nepadly. „Byli jsme lepší na míči, ale domácí, kteří nastoupili se starším výběrem, než je ten náš, protože pro ně je juniorka místo béčka, nás přetlačili silou. Škoda neproměněných šancí, mohli jsme zvýšit na dva nula, pak jít do vedení na dva jedna, ale góly z toho bohužel nebyly. V utkání byly i pozitivní věci, hráči se v těch silových soubojích budou zlepšovat,“ řekl trenér Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc v síti Google + Jablonec jun. – SK Sigma Olomouc jun. 2:1 (0:1) Branky: 54. a 65. (pen.) Vukadinovič – 12. Svozil. Rozhodčí: Bílek. SK Sigma jun.: Reichl – Texl, Svozil, Ješko, Můčka – Hladík (46. Rolinc), Plšek, Houska, Falta (75. Habusta) – A. Ševčík (67. Schmidt), Nešický (80. Zahradníček). Trenér Augustin Chromý.