Juniorka prohrála v Jihlavě

01.04.2002 / A tým

Juniorka prohrála v Jihlavě Ve 20. kole druhé ligy hráči naši juniorky prohráli v Jihlavě. Nehráli sice špatně, měli šance ke skórování, ale na bodový zisk to tentokrát nestačilo. Jihlava - Sigma B 2:0 (1:0) Jihlavští se v první vážné šanci před olomouckou brankou ocitli už ve třetí minutě, ovšem ani Kaplanova střela ani prudká dorážka Veselého gólem neskončily. Ve 27. minutě byl už ale brankář Vlasák krátký na Slavíkovu penaltu, hodně přísně nařízenou nařízenou za Hudcův kontakt s Lafatou. Jihlava vedla, aktivnější však byla až do konce prvního poločasu Olomouc. Martin Vyskočil dokonce spálil samostatný nájezd. Domácí brankář Bartoš i celá obrana měli hodně práce, několik rohovych kopů i přesně mířených střel ale Vysočina přestála. Také úvod druhé části patřil urputné snaze Olomouckých o vyrovnání. Patnáct minut se hrálo pouze před Bartošem, pak ale přišla 72. minuta a Ivo Zbožínek předvedl perfektní samostatnou akci. Jihlavský obránce s přehledem obhodil Vlasáka a zvýšil na konečných 2:0. Branky: 27. Slavík z pen., 72. Zbožínek. Rozhodčí: Hábl. ŽK: Malínek, Bratršovský, Lafata, Tržil - Ševela, Štrbík, Řehák. Diváci:1600. Sigma B: Vlasák - Spáčil, Krajčovič, Hudec, Jordánek (60. Řehák) - Ševela, Zbožínek, Laštůvka, Glos - Štrbík (70. Schulmeister), Ma. Vyskočil (83. Škerle). Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz, 31. března 200 2

Martin Nešpor: Chtěli jsme to nějak ukopatMartin Nešpor: Chtěli jsme to nějak ukopat
| 11.12.2018
Brankáři SK Sigma se sešli na závěr rokuBrankáři SK Sigma se sešli na závěr roku
| 10.12.2018
Nutně jsme tyhle body potřebovali, řekl KalvachNutně jsme tyhle body potřebovali, řekl Kalvach
| 08.12.2018
Jílek: Zaslouženě bereme tři bodyJílek: Zaslouženě bereme tři body
Sigma má tři body, výhru trefil NešporSigma má tři body, výhru trefil Nešpor
Sestava SK Sigma proti SlováckuSestava SK Sigma proti Slovácku
Musíme to zlomit, řekl David HouskaMusíme to zlomit, řekl David Houska
| 07.12.2018
18. kolo: Sigma hraje doma proti Slovácku18. kolo: Sigma hraje doma proti Slovácku