Juniorka prohrála v Jihlavě

01.04.2002 / A tým

Juniorka prohrála v Jihlavě Ve 20. kole druhé ligy hráči naši juniorky prohráli v Jihlavě. Nehráli sice špatně, měli šance ke skórování, ale na bodový zisk to tentokrát nestačilo. Jihlava - Sigma B 2:0 (1:0) Jihlavští se v první vážné šanci před olomouckou brankou ocitli už ve třetí minutě, ovšem ani Kaplanova střela ani prudká dorážka Veselého gólem neskončily. Ve 27. minutě byl už ale brankář Vlasák krátký na Slavíkovu penaltu, hodně přísně nařízenou nařízenou za Hudcův kontakt s Lafatou. Jihlava vedla, aktivnější však byla až do konce prvního poločasu Olomouc. Martin Vyskočil dokonce spálil samostatný nájezd. Domácí brankář Bartoš i celá obrana měli hodně práce, několik rohovych kopů i přesně mířených střel ale Vysočina přestála. Také úvod druhé části patřil urputné snaze Olomouckých o vyrovnání. Patnáct minut se hrálo pouze před Bartošem, pak ale přišla 72. minuta a Ivo Zbožínek předvedl perfektní samostatnou akci. Jihlavský obránce s přehledem obhodil Vlasáka a zvýšil na konečných 2:0. Branky: 27. Slavík z pen., 72. Zbožínek. Rozhodčí: Hábl. ŽK: Malínek, Bratršovský, Lafata, Tržil - Ševela, Štrbík, Řehák. Diváci:1600. Sigma B: Vlasák - Spáčil, Krajčovič, Hudec, Jordánek (60. Řehák) - Ševela, Zbožínek, Laštůvka, Glos - Štrbík (70. Schulmeister), Ma. Vyskočil (83. Škerle). Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz, 31. března 200 2

| 23.01.2017
Důležité budou mistrovské zápasy, řekl JílekDůležité budou mistrovské zápasy, řekl Jílek