15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka prohrála v Prostějově

21.04.2003 / SCM

Juniorka prohrála v Prostějově Po domácí prohře s Mladou Boleslaví béčko Sigmy znovu prohrálo. Juniorka v Prostějově doplatila především na zbytečné a velké mezery v obraně. LeRK Prostějov - SK Sigma Olomouc B 2:1 (2:1) LeRK šel do vedení rychle. Ve 4. minutě si Janoviak pohrál s hostujícími stopery a mohl se Kjučukova zeptat kam to chce. V 8. minutě pak začala nebezpečná série hostí. Kopali čtyři rohy za sebou. Po první Čep přestřelil, po čtvrtém fauloval ve vápně Navrátil Vyskočila a béčko kopalo penaltu. Jenže tu Rojkovi brankář Krása vyrazil na roh. Ve 21. minutě mohl vyrovnat Ševela. Po Vyskočilově přihrávce vletěl do vápna, ale minul o chlup pravou tyčku. Když hosté své tutovky zahodily, přišel trest. Ve 38. minutě nechali tři zadáci juniorky zprava odcentrovat Navrátila, na zadní tyčku si naběhl Liška a hlavou zvýšil. Hosté se branky v první půlce také dočkali. Hlavičku Krajčoviče po rohu odvrátil Tichý, ale jen k Ševelovi, který balon z voleje poslal do sítě. Po přestávce se hosté snažili o srovnání, ale domácí byli hodně nebezpeční z brejků. Nejistou obranu juniorky mohli ztrestat Navrátil (3x), Liška a Robenek. Ale brankář Kjučukov vybíhal tam, kam bylo třeba. Nejblíže ke srovnání měli hosté v závěru při střelách Krpce, ale LeRK už důležité body dokázal ustrážit. Branky:4. Janoviak, 38. Liška - 45. Ševela. Rozhodčí:Polák. ŽK: Krajčovič (Olomouc). Diváci:542. Sigma B: Kjučukov - P. Zbožínek, Čep, Krajčovič, Jordánek - Glos, Ševela (46. M. Hubník), Macháček (84. Schulmeister), Mazouch (38. Krpec) - Rojka, Vyskočil. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 19. dubna 2003

Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala