Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Juniorka prohrála v Třinci

27.01.2010 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc vyrazilo ke třetímu zápasu zimní přípravy do Třince. S tamním druholigovým týmem, který trénuje olomoucký kouč Jiří Neček, juniorka o dvě branky prohrála. Juniorka v Třinci vedla. Rohový kop Šichora prodloužil hlavou Krč a Hajčík skóroval. Ještě do přestávky se domácím podařilo srovnat, když využili zaváhání olomoucké defenzivy. Do vedení poslal Třinec proměněnou penaltou záložník Petr Kobylík, kmenový hráč Sigmy, který je ve slezském klubu na zkoušce. Třetí branku inkasovala Sigma B po faulu na brankáře Blahu. „Byl to výborný zápas, který se hrál na úplně nové umělce, tak terén byl i přes mrazivé počasí dobrý. Ve druhém poločase jsme byli paradoxně herně lepší, ale inkasovali dvě branky. Škoda, že jsme nevyužili šance, postupně v těch největších byli Chlebek, Krč a Vančura. Ale kluky musím pochválit, odehráli dobrý zápas,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý. Další přípravný zápas hraje Sigma B doma proti Letohradu v sobotu 30. ledna (11.00). Třinec – SK Sigma Olomouc B 3:1 (1:1) Branka: Stýskala, P. Kobylík (pen.), Joukl - Hajčík. SK Sigma: Blaha – Koutek, Hajčík, Koutný, Ulma – Kučera (25. J. Hořava), Šindelář, Šichor (75. Vančura), Krč – Nekuda (55. Chlebek), Klesnil (80. Rajnoha). Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma porazilo PřerovBéčko SK Sigma porazilo Přerov
| 22.02.2017
Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý