Juniorka remizovala na Slavii

27.08.2012 / B tým

Tým juniorky SK Sigma Olomouc v 5. kole Juniorské ligy remizoval v Horních Počernicích se Slavií Praha 1:1. Hanácká výprava k zápasu cestovala vlakem společnosti RegioJet tam i zpět, na zpáteční cestě mužstvo SK Sigma nastupovalo na nádraží v Běchovicích, kde žlutá souprava právě kvůli Sigmě mimořádně zastavila. Zápas začal pro Sigmu smolně. Už ve 3. minutě si dal kapitán Svozil vlastní branku. Ale hosty to nesrazilo, dál šli za svým. A v 15. minutě bylo srovnáno. A. Ševčík byl faulován ve vápně a nařízenou penaltu proměnil Svozil. Do pauzy mohli přidat další gól Svozil, A. Ševčík nebo Můčka, ale nepovedlo se. Po přestávce se dostávali do šancí sem tam i domácí, bylo to po standardkách. Sigmáci se snažili zlobit z brejků. Ševčík střílel nad, Holubovi chyběl kousek k lepšímu zakončení po centru Rolince. Tři minuty před koncem zakončoval po přihrávce Bernarda z tutové pozice Pančochář, ale rána mu vůbec nesedla. V nastaveném čase mohli nejprve rozhodnout domácí, poslední šanci ale měla Sigma. Rolinc přihrál před branku, ale Arbeit ani Bernard balon netrefil tak, jak bylo potřeba. „Po tom začátku, kdy jsme si dali smolný vlastní gól, tak mi proběhlo hlavou to, co včera absolvovalo béčko. Kluci potom mákli a dřeli. První poločas jsme byli lepší my, ve druhém se hra přelévala z jedné strany na druhou. Domácí měli dost standardek, my jsme hrozili z brejků, nakonec je ta remíza asi zasloužená,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Jeho tým k zápasu do Prahy cestoval vlakem společnosti RegioJet. „Bylo to příjemné a pohodlné, cestou zpět jsme nastupovali v Běchovicích, kde jen pro nás RegioJet mimořádně zastavil,“ podotkl Chromý. Slavia Praha jun. – SK Sigma Olomouc jun. 1:1 (1:1) Branky: 3. Svozil vlastní – 15. (pen.) Svozil. Rozhodčí: Lerch – Váňa, Ulrich. ŽK: Habusta. Diváci: 200. SK Sigma: Reichl – Texl, Svozil, Soušek, Můčka (56. Přikryl) – Hladík (63. Rolinc), Habusta, Houska, Schmidt (79. Bernard) – Pančochář (90. Arbeit), A. Ševčík (69. Holub). Trenér Augustin Chromý.