Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Juniorka remizovala s Blanskem

23.08.2008 / B tým

Ve 3. kole MSFL se představily na Andrově stadionu dva týmy s nulovým bodovým ziskem, který jakoby předznamenal kvalitu utkání. Diváci nakonec viděli dvě branky a remízu 1 - 1. SK Sigma Olomouc „B“ – FK APOS Blansko 1 – 1 (1 – 0) Utkání mnoho fotbalové krásy nepřineslo. Již v 6. minutě šli domácí do vedení. Nebyla to však jejich zásluha. Vlastní branku si připsal hostující Pšikal, 1 – 0. Jak utkání začalo, tak i pokračovalo. Diváci se další střely na branku dočkali až ve 26. minutě. Skákavou střelu Jurkiče však brankář Slanina vyrazil na roh. Z něj se technicky snažil zakončit Pospíšil, ale gólman Blanska byl opět připraven. Na druhé straně střílel, tentokrát na správnou branku, efektně patičkou Pšikal. Minul. Ve druhém poločase pokračovala přehlídka ztracených míčů. K tomu spousta žlutých karet a přerušení hry. Zaujal technický pokus domácího Michalčáka, který skončil na břevně. V 57. minutě zaváhal brankář hostujícího týmu, ale jeho chyby nevyužil Pospíšil. V 61. minutě prověřil domácího gólmana Sehnal. Hosté stupňovali svou aktivitu a častěji se objevovali před brankou Sigmy. V 73. minutě se znovu zastřeloval Sehnal, ale Lovásik byl připraven. Stejně jako v 85. minutě, kdy zachraňoval situaci včasným výběhem. Minutu před koncem řádné hrací doby byl však již krátký na zakončení Sehnala, který dostal příliš mnoho prostoru v pokutovém území a srovnal na konečných 1 – 1. . Branky: 6. vlastní Pšikal – 89. Sehnal Rozhodčí: Kratochvíl T. – Kratochvíl J., Kondler Delegát: Sedláček ŽK: Nuc, Bodeček, Pospíšil, Michalčák, Jurkič – Slanina, Kleveta, Zich Diváci: 146 Sestava SK Sigma „B“: Lovásik – Nuc, Ulma, Bodeček, Jurkič – Blaha (64. Dreksa), Nepožitek, Rossi (46. Volf), Javůrek – Michalčák, Pospíšil (77. Jančík). Trenér: Jiří Balcárek Sestava FK APOS Blansko: Slanina – Kugler, Karaffa, Zich, Hájek (74. Bubeníček) – Niessner (58. Sehnal), Kleveta (87. Klimeš), Pšikal, Bednář – Němec (K), Čejka. Trenér: Petr Vašíček

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý