Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka remizovala s Jihlavou

20.03.2004 / B tým

V osmnáctém kole II. ligy hrálo naše béčko doma proti Vysočině Jihlava. Naši mladíci po padesáti minutách prohrávali 0:2. Dokázali vyrovnat, jenže po chybě znovu inkasovali. V devadesáté minutě zajistil zaslouženou dělbu bodů přesnou trefou Prekop. SK Sigma Olomouc B - FC Vysočina Jihlava 3:3 (0:1) Branky: 71. Kobylík, 76. V. Schulmeister, 90. Prekop - 13. Večeřa, 50. Pacholík, 81. Kaplan. Rozhodčí: Poledník - Filgas, Handlíř. ŽK: Krajčovič - Vladyka. Diváků: 251. Sigma B: Kyuchukov - Jordánek, Krajčovič, Škerle, Stoklásek - Švrčina (57. Kobylík), Ševela, Prekop, Krpec (69. Rýdel) - V. Schulmeister, M. Hubník. Trenér: Zdeněk Psotka.