Juniorka remizovala s Kroměříží

10.04.2011 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc remizovala ve 20. kole MSFL doma s Kroměříží 0:0. Béčko mělo celých devadesát minut drtivou převahu, ale branku se žádnému z hráčů dát nepodařilo. Hostů pomohla dvakrát tyčka, jednou břevno. Sigma se do soupeře hned od první minuty zakousla a neustále se snažila o ofenzivu. První tutovku měl v 18. minutě Tomeček, ale přestřelil. Sedm minut před přestávkou trefil Nekuda z přímého kopu tyčku. Čtyři minuty po pauze Tomeček pálil dvakrát za sebou, ale ani jednou nebyl ve vyložené pozici přesný. V 54. minutě krásně vystřelil Nuc, brankář hostů se proti jeho ráně pod břevno vytasil s ještě hezčím zákrokem. O šest minut později se pár metrů od branky výtečně uvolnil Tomeček, jenže zase jen zazvonila tyčka. V 62. minutě střílel z přímého kopu Pospíšil, těsně minul. Tlak juniorky byl ve druhém poločase ještě větší, než v prvním. V 68. minutě hosty zachránilo po rohovém kopu břevno. Dvě minuty před koncem byl v tutovce střídající Chlebek, ale odkrytou branku křižnou střelou z malého vápna minul. „Pokud nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Herně jsem byl se zápasem spokojený, škoda jen těch neproměněných šancí,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Kroměříž 0:0 Rozhodčí: Kondler – Trávníček, Páral. ŽK: Jerome, Chlebek – Budín, Matoušek, Šilinger, Janča. ČK: 72. Maroušek po 2. ŽK. Diváci: 120. SK Sigma B: Lovásik – Hála, Murin, Hajčík, Machalický – M. Pospíšil, Nuc, Plšek – Petr (82. Chlebek), Nekuda, Tomeček (66. Jerome). Trenér Augustin Chromý. Kroměříž: Vogl – Matoušek, Šilinger, Klabal, Kovařík – Budín – Hromek, Poturovič (73. Stojaník), Havlík (82. Hajdarovič), Handl (46. Janča) – Fiala.