Juniorka remizovala s Ostravou

12.01.2013 / B tým

První zápas zimní přípravy odehrála na domácí umělce juniorka SK Sigma Olomouc. Za soupeře měla ostravský Baník. Po prvním poločase jsme vedli, v závěru se hostům podařilo srovnat. Úvodní branku utkání dal ve 29. minutě po centrů Můčky Chlebek. Hosté srovnali třináct minut před koncem z přímého kopu. „Bylo to typické přípravné utkání. V našem týmu nastoupilo šest dorostenců. Hra byla neurovnaná, ale před zápasem jsem kluky nabádal, že duel má kondiční charakter, takže ho musí odjezdit, napadat, presovat, nešetřit krokem. A přesně tak k tomu přistoupili,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. V závěru musel po faulu střídat zadáka Můčku pro zranění. V útoku nastoupil Oliver Špilár, slovenský útočník, který je v SK Sigma na zkoušce. „Je to typický hrotový útočník, silný v uhrávání míče, měl nějaké možnosti, ale gól se mu dát nepovedlo,“ řekl Chromý. Další utkání hraje juniorka doma v sobotu 26. ledna proti Šumperku (15.00). SK Sigma Olomouc jun. – Baník Ostrava jun. 1:1 (1:0) Branka Sigmy: 29. Chlebek. SK Sigma: Arbeit – F. Přikryl, Svozil, Štěrba, Můčka (83. Chlebek) – Chlebek (78. Studený), Štětina, P. Ševčík (64. Hýbl), Bača – Schmidt, Špilár. Trenér Augustin Chromý.