Juniorka remizovala se Sokolovem

17.02.2012 / B tým

Třetiligový tým SK Sigma Olomouc B odehrál přípravný zápas s druholigovým Sokolovem. Utkání skončilo nerozhodným výsledkem. V dresu juniorky poprvé nastoupil Ezequiel Palomeque Mena (1992), obránce z Kolumbie. Další přípravný zápas hraje béčko v pondělí doma proti Znojmu (13.00). Juniorka šla v utkání proti soupeři z vyšší soutěže po trefě Pančocháře do vedení. Hostům se podařilo srovnat poté, co se sražená střela stala pro brankáře nechytatelnou. Poločas skončil remízou jedna k jedné. Ve druhé půli měly oba týmy šance, ale stav už se neměnil. Pětadvacet minut před koncem nastoupil Kolumbijec Mena. "Nevedl si špatně, situace, které měl, vyřešil dobře," řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. Béčko dokázalo uhrát se silným soupeřem dobrý výsledek. "Pro nás to bylo dobré utkání. Hrálo se tvrdě, bylo to běhavé. Znovu byl vidět posun dopředu, ale stále je tam spousta zbytečných nepřesností," podotkl Kotůlek. SK Sigma Olomouc B – Sokolov 1:1 (1:1) Branka: 20. Pančochář. Rozhodčí: Peřina. SK Sigma B: Šustr – F. Přikryl (46. Vavřík), Koutný (46. Dreksa), Ješko (64. Mena), Můčka – Bernard, Plšek, Štětina, Habusta, Pančochář – A. Ševčík. Trenér Martin Kotůlek.