15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka remizovala se Zábřehem

21.07.2012 / B tým

K dalšímu přípravnému zápasu vyrazila juniorka SK Sigma Olomouc do Leštiny, kde nastoupila proti třetiligovému Zábřehu. Juniorka šla do vedení tři minuty před přestávkou, kdy penaltu za faul na Housku proměnil Nešický. Zábřeh srovnal po brejku v závěru poločasu. V 74. minutě šli domácí po rohu do vedení, trefil se hráč Sigmy Martin Komárek. O dvě minuty později přišla další penalta za faul na Housku, ale tentokrát ji Nešický nedal. V 88. minutě byl znovu faulován Houska, tentokrát na přímý kop. A z toho vyrovnal Zahradníček. SK Sigma Olomouc v síti Google + „Kluky musím výrazně pochválit. Už to byl výkon, na jaký jsem od nich zvyklý, jaký by měl být. Mělo to nasazení, ke kterému přidali i fotbalovost, byl to dobrý zápas, měli jsem hodně šancí,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Zábřeh – SK Sigma Olomouc jun. 2:2 (1:1) Branky Sigmy: 42. (pen.) Nešický, 88. Zahradníček. SK Sigma: Reichl – Texl (46. Hrušák), Svozil, Soušek (52. Zbraněk), Můčka – Hladík (46. Falta), Habusta (83. Soušek), Houska, Zahradníček – Nešický, Schmidt (68. Hladík). Trenér Augustin Chromý.