Juniorka rozhodla po přestávce

18.07.2012 / B tým

Samostatný přípravný zápas hrála ve Slatinicích také juniorka SK Sigma Olomouc. Za soupeře měla vrstevníky z Baníku Ostrava. Ti po prvním poločase vedli, ale nakonec mladá Modrá lavina zaslouženě vyhrála. Od začátku se hrálo v olomoucké režii. V první půlce neproměnili tutovky Schmidt, Habusta ani Svozil, což hosté potrestali. Minutu před pauzou se jim podařilo dát gól po ojedinělém protiútoku. Po přestávce hanácký tlak pokračoval, zasloužené góly přišly v závěru zápasu. V 64. minutě se trefil po hezké přihrávce Housky k tyčce Hladík. O šest minut později ukončil závar před ostravskou brankou přesnou ranou F. Přikryl. V 81. minutě vyslal krásným pasem Zahradníček vpřed Hladíka. Ten si udělal brankáře i dva protihráče a Sigma se radovala potřetí. "Vyhráli jsme, ale na hře je znát, že jsme v plné přípravě. Je to kostrbaté, upracované, chybí tomu lehkost. Ještě nás čeká hodně moc práce," řekl trenér juniorky Augustin Chromý. "Dali jsme tři branky, což je pozitivní, doufám, že v tom budeme pokračovat. Viděl jsem i zlepšení hry béčka, některé pasáže tam byly dobré," uvedl. SK Sigma Olomouc jun. - Baník Ostrava jun. 3:1 (0:1) Branky Sigmy: 64. a 81. Hladík, 70. F. Přikryl. Rozhodčí: Kubica. SK Sigma: Reichl – Texl (46. Zbraněk), Svozil, F. Přikryl, Můčka – Hladík, Houska, Habusta, Nešický (46. Hrušák) – Schmidt, Zahradníček. Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly