Juniorka – sedm gólů za poločas

20.04.2009 / B tým

Nevídané fotbalové drama prožila třetiligové juniorka SK Sigma Olomouc. Naše béčko hrálo ve 21. kole Moravskoslezské fotbalové ligy ve Znojmě. Utkání proti druhému týmu tabulky se po bezbrankovém poločase strhlo v neuvěřitelnou přestřelku, ve které byli nakonec šťastnější domácí. Znojmo – SK Sigma Olomouc B 4:3 (0:0) V prvním poločase téměř třináct stovek diváků čekalo ve Znojmě na vstřelenou branku marně. Druhá část zápasu byla naprosto odlišná. Začalo ji lépe naše mužstvo. Po trefách Nekudy a Murina jsme vedli dva nula. Pak domácí srovnali ze dvou pokutových kopů, které rozhodčí Kondler odpískal v rozmezí dvou minut po kontaktech domácího Pacandy s protihráči. Po první z nich byl za druhou žlutou kartu vyloučený stoper Bodeček. A to nebylo zdaleka všechno. V 79. minutě trefil Hořava tyčku a vzápětí poslal domácí do vedení Jaroš. V 84. minutě srovnal na 3:3 Ulma. To už chyběli dva hráči i domácím – za hrubé fauly byli vyloučení Lacko a Veselý. Zápas gradoval v posledních minutách. Nejprve měla vyložené šance juniorka. Rozhodnout mohli J. Hořava a Nekuda, ovšem na brankáře Hrubého nevyzráli. Ve čtvrté minutě nastaveného času se po propadeném autu prosadil Minarech a náš tým byl bez bodového zisku. „Sedm branek za poločas, dvě penalty během dvou minut, to jsem ještě nezažil. Pro diváky to musel být pěkný zápas, který ovšem pro nás neměl šťastný konec. V závěru jsme měli šance na to, abychom čtvrtou branku dali my, ale nepodařilo se. V sestavě jsme měli šest hráčů, kteří ještě patří do dorostenecké kategorie, tým si zaslouží i přes prohru pochvalu za předvedený výkon, k bodovému zisku jsme neměli daleko,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý. Další utkání hraje juniorka doma na Andrově stadionu v neděli proti Frýdku-Místku (10.15). Branky: 61., a 63. obě z pen. a 90 +4 Minarech, 80. Jaroš – 54. Nekuda, 58. Murin, 84. Ulma. Rozhodčí: Kondler. ŽK: Minarech, Lacko – Bodeček, Nekuda, Jakoubek. ČK: 70. Lacko, 83. Veselý – 59. po 2. ŽK Bodeček. Diváci: 1284. Znojmo: Hrubý – Švarc, Jonov, Mička, Uchytil – Lukáš (70. Jaroš), Pacanda, Lacko, Belej – Minarech (90. Šuráň), Zifčák (61. Veselý). Trenér Michal Sobota. Sigma B: Jakoubek – Murin, Bodeček, Šuškavčevič, Machalický – Kučera (69. Ulma), Jančík, Šichor (19. Pospíšil, 85. Koutek), Javůrek – Hořava, Nekuda. Trenér Augustin Chromý.