Juniorka si doma poradila s Břeclaví

26.08.2007 / B tým

V utkání 3. kola MSFL mezi SK Sigma Olomouc „B“ a MSK Břeclav porazili domácí svého soupeře 4:1. Dvě branky vstřelil Nepožitek, po jedné přidal Pulkert a Schulmeister. SK Sigma Olomouc „B“ – Městský SK Břeclav 4:1 (2:0) O výsledku utkání rozhodla Sigma již do přestávky. V 5. minutě se před brankou nejlépe zorientoval Nepožitek a uklidil míč k tyči. O minutu později neproměnil tváří v tvář brankáři 100% šanci Pulkert. Hosté zahrozili po třinácti minutách hry Veselým, který ve vzdušném souboji předčil domácího gólmana Bártu. Toho na brankové čáře zastoupil Hudec. Bárta svou chybu napravil v zápětí, když vyrazil střelu Svobody. V 19. minutě Pulkert lehce obešel Jurgu a téměř z nulového úhlu napálil míč parádně pod břevno, 2:0. O pět minut později nechal Schulmeister vyniknout hlavičkou brankáře Galla. Těsně před přestávkou se ještě neujaly střely Hořavy a Petra. Prvního vychytal brankář, druhý jen těsně minul. Po přestávce hosté zápas zdramatizovali, ale jen na pět minut. V 52. minutě se hlavou prosadil Veselý, 2:1. V 57. minutě však obral Hořava o míč Pokorného a naservíroval jej Schulmeisterovi, 3:1. O deset minut později vytáhl Galla střelu aktivního Pulkerta na roh. Hosté zahrozili již jen technickou střelou Demjanoviče, ale ta skončila nad brankou. Naopak domácí své vítězství zpečetili. Akce Pulkerta v 80. minutě ještě v síti neskončila, v poslední minutě utkání již ano. Martin Pulkert byl při chuti a svůj výkon korunoval nejen brankou, ale i asistencí. V 90. minutě předložil míč Nepožitkovi a ten s přehledem uzavřel skóre na 4:1. Sestava SK Sigma: Bárta – Hrdlovič (K), Bodeček, Hudec, Stroupek - Volf (6. Kuba) – Petr (65. Michalčák), Hořava, Nepožitek, Pulkert – Schulmeister (80. Pospíšil). Trenér Jiří Balcárek Nenastoupili: Javůrek, Lovásik Sestava MSK Břeclav: Galla – Pokorný, Schwarz, Michal, Jurga – Vajbar, Demjanovič (K), Gajdoš (75. Švancar), Svoboda (63. Machala)– Pekárek (60. Dolíhal), Veselý. Trenér: Radek Rabušic Nenastoupili: Kočíř, Kovář Branky: 5. a 90. Nepožitek, 19. Pulkert, 57. Schulmeister – 52. Veselý ŽK: 82. Bodeček – 51. Veselý Rozhodčí: Nenadál – Nádvorník, Zelinka. Delegát: Kuba Diváci: 180