SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka Sigmy byla jasně lepší

30.07.2001 / SCM

Juniorka Sigmy byla jasně lepší Juniorka SK Sigma Olomouc, nováček druhé fotbalové ligy, sehrála v Lužici přípravný zápas s druholigovými Vítkovicemi. Domácí mladíci svého zkušenějšího soupeře jasně přehráli a zvítězili. SIGMA B - VÍTKOVICE 3:1 (1:0) Juniorka hrála s Vítkovicemi den po návratu ze soustředění. Na hře týmu to ale znát nebylo. Béčko vedlo od 9. minuty, kdy brankář Kafka nestačil na ránu Ševely. Tři minuty po pauze Ševela proměnil penaltu za faul na Chmelíčka. V 68. minutě zakončil gólem Laštůvkovu kolmici Svoboda. Hosté snížili v 70. minutě. Brankáři Sigmy vypadl z rukou míč a Hupka neměl problém s trefením odkryté sítě. Domácí ještě dalších šest šancí spálili. "Zápas jsme zvládli herně i fyzicky. První poločas, v němž hrály oba týmy se základními jedenáctkami, byl velice kvalitní. Mladá obrana neudělala vážnější chyby," řekl k utkání trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Branky:9. a 48. (pen.) Ševela, 68. Svoboda - 70. Hupka. Rozhodčí: Vysloužil. Sigma B: J. Vojáček - Škerle, Macháček, Látal (67. Navrátil). Mi. Vyskočil (55. Veselský) - Štrbík (60. Svoboda), Laštůvka, Večeřa (55. Mazouch), Ševela - Chmelíček (75. Štrbík), Knop. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 16. 7. 2001

Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou