BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka Sigmy Olomouc vyhrála na Bohemians

16.09.2003 / SCM

Juniorka Sigmy Olomouc vyhrála na Bohemians Juniorka SK Sigma Olomouc vykradla Klokanům kapsu. Béčko Sigmy hrálo včera za umělého osvětlení v Praze na Bohemians. Hanáčtí mladíci nastoupili proti jednomu z největších favoritů soutěže bez respektu. Poctivě bránili a čekali na svou šanci. Ta přišla tři minuty před koncem, kdy trefil výhru hostů hlavou Vyskočil. Bohemians Praha - SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:0) Trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka vyrazil na Bohemians hned s několika posilami z kádru prvoligového áčka. Za juniorku nastoupili mimo obvyklých mladíků Caha, J. Černý a Babnič. Domácí sice zkusili vyrukovat na Sigmu z úvodním náporem, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili. V 16. minutě měli hosté první ohromnou šanci. Brankář Bohémky špatně rozehrál, míč se dostal k Vyskočilovi, který měl před sebou jen prázdnou síť. Ale těsně minul. Zhruba kolem třicáté minuty začal tlak domácích polevovat a hosté začali zápas kontrolovat. Ale do vyložených šancí se nedokázali dostat. I druhou půlku zkusila Bohémka začít náporem. Byly z toho jen čtyři rohové kopy, s nimiž neměli hosté větších problémů. A od pětašedesáté minuty se začali čím dál tím více osmělovat hráči Sigmy. Ševelova střela úspěchem neskončila, stejně jako úniky Vyskočila a Hubníka, nebo akce Babniče, kterému po kličce brankáři uskočil míč. Rozhodnutí padlo v 87. minutě. Glos vyvezl míč po levé straně, na půli hřiště poslal pas na druhou stranu Babničovi. Ten nacentroval a Vyskočil hlavou trefil přesně k levé tyčce. Branka: 87. Vyskočil. Rozhodčí: Matějek. ŽK: Baláž, Janáček - Caha, Černý. Diváci: 1737. Sigma B: Kjučukov - Jordánek, Krajčovič, Caha, Glos - Vyskočil (90. Mazouch), Prekop, Ševela, J. Černý (37. Schulmeister) - M. Hubník (83. Krpec), Babnič. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 16. září 2003

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala