SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka Sigmy pokračuje v krasojízdě

02.10.2007 / B tým

Juniorka za umělého osvětlení šla od začátku za výhrou. Z tlaku a mnoha šancí se v první půlce ujala jedna, ve 20. minutě se prosadil Nuc. Po přestávce Kroměříž přidala ve snaze srovnat. A to sedělo brejkové hře hostů. Jenže mladíci v útoku juniorky nedokázali dohrát už ani jedno z přečíslení nebo sólových nájezdů. „Můžeme být spokojeni. Hráli jsme proti silnému soupeři a dokázali splnit cíl, se kterým jsme do utkání šli,“ pochvaloval si trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Hosté přitom měli potíže se sestavou, na lavičce měli v Kroměříži pouze dva hráče do pole a náhradního brankáře Bártu. Ten si také zahrál, v 90. minutě šel na hrot. Kroměříž - SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:1) Branka: 20. Nuc SK Sigma B: Lovásik - Hrdlovič, Bodeček, Dreksa, Heidenreich - Nuc (88. Gába), Nepožitek, Hořava, Pulkert - Petr (90. Bárta), Klesnil (60. Michalčák)

Béčko vstoupilo do jara vítězněBéčko vstoupilo do jara vítězně
| 18.03.2017
Chromý: Cíl máme pořád stejnýChromý: Cíl máme pořád stejný
| 16.03.2017
Sigma B generálku jasně vyhrálaSigma B generálku jasně vyhrála
| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick