Juniorka Sigmy porazila Boleslav

03.06.2013 / B tým

V předposledním kole Juniorské ligy nastoupil tým SK Sigma Olomouc doma proti Mladé Boleslavi. Naše juniorka zaknihovala tři body za vítězství 2:0, v prvních sekundách druhé půle se trefil Tomáš Chorý, v posledních Filip Richter. Juniorka nastoupila znovu ve velmi netradičním složení, v základní sestavě hrálo sedm dorostenců, za hosty byl na hřišti pouze jeden hráč této věkové kategorie. Po bezbrankovém prvním poločase v tom druhém rozhodli právě dorostenci. Ve 46. minutě poslal Sigmu do vedení Tomáš Chorý, v posledních vteřinách nastaveného času pečetil tři body pro Hanou Filip Richter. „Poslední zápas sezony doma jsme zvládli, klukům musím poděkovat za bojovný dobrý výkon. Znovu jsme hráli v odlišeném a hodně omlazením složení. Ale všichni to vzali zodpovědně a utkání odmakali,“ řekl trenér Jiří Derco. SK Sigma Olomouc jun. – Mladá Boleslav jun. 2:0 (0:0) Branky: 46. Chorý, 90 (+ 1) Richter. Rozhodčí: Plesar – Vysloužil, Drápal. Diváci: 35. SK Sigma: Drobisz - Studený, Hlavica, Hodis, Můčka – Chlebek (63. Zahradníček), Kalvach (89. Machalický), Richter, Stříž (46. Chorý), Holub (85. Svozil) – Schmidt (78. Bača). Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly